Skip to main content
worekmabuty

Worek na buty – kto go potrzebuje i dlaczego warto go mieć?

Worek na buty – potrzebny czy nie?

Zawodowi piłkarze korzystają z profesjonalnego sprzętu – nie tylko na boisku podczas meczu, ale również w czasie treningów. Znane zespoły mogą liczyć na wsparcie sponsorów, sam klub posiada również finanse na zapewnienie wyposażenia. Co natomiast w przypadku pasjonatów – amatorów? Zazwyczaj umawiają się oni na towarzyskie spotkania, czerpiąc przyjemność zarówno z ruchu podczas treningów, jak i rozgrywek między znajomymi. Czy to oznacza, że powinni rezygnować z profesjonalnego wyposażenia?

Wręcz przeciwnie – warto zainwestować przede wszystkim w odpowiednie obuwie. Dzięki temu gra stanie się jeszcze większą przyjemnością, a ryzyko urazów zostanie zminimalizowane. Zakup butów to podstawa i niestety na tym zwykle kończy się kompletowanie wyposażenia. Choć worek na buty z pewnością nie jest na szczycie zakupowej listy, to jednak dobrym pomysłem jest rozważenie tego zakupu.

1_1240539_400

Odpowiednie akcesoria to duże ułatwienie nie tylko dla profesjonalistów, ale również amatorów. Worek na korki z pewnością docenią wszyscy regularnie trenujący piłkę nożną. Oczywiście możesz zastąpić go zwykłym plecakiem lub torbą, jednak worek  na halówki to rozwiązanie niedrogie, a jednocześnie podnoszące komfort treningów. Przede wszystkim taki worek posiada odpowiednie wymiary – każdy, kto borykał się z umieszczeniem obuwia w zbyt małych torbach wie doskonale, jak bardzo irytują takie momenty. Po skończonym spotkaniu chcesz jak najszybciej udać się pod prysznic czy wrócić do domu, a tymczasem siłujesz się ze swoim strojem. Zamiast tego po prostu wybierz odpowiednio dopasowany worek, w którym możesz przechowywać i transportować buty.

1_075043_01

Taki worek ma również dodatkową zaletę: możesz do niego schować nie tylko obuwie, ale również odzież czy potrzebne akcesoria. Jego specjalny krój sprawia, że możesz korzystać z worka na buty zamiast z plecaka – po prostu zarzucasz go na ramię i udajesz się na trening. Jednocześnie od zwykłych worków i toreb odróżnia go wykonanie: specjalnie użyte materiały zapewniają trwałość. Wzmocnienia w najczęściej przecierających się częściach sprawiają, że worek będzie Ci towarzyszył podczas wielu treningów czy wyjazdów. Możesz traktować go jako wygodny sposób transportowania sprzętu na wyjazdach czy podczas stacjonarnych.

1_BA5492_496

Ponadto worki na obuwie są doskonałym sposobem na stworzenie spersonalizowanych gadżetów dla całej drużyny. Ich stosunkowo niewielki koszt sprawia, że bez problemu można zamówić je w atrakcyjnej cenie dla wszystkich zawodników. Dodatkowa możliwość personalizacji sprawia, że każdy z graczy może cieszyć się własnym profesjonalnym workiem na obuwie. To także świetna okazja, by pomyśleć o nazwie drużyny lub logo. Choć nieoficjalne spotkania trudno porównać do meczu na światowym poziomie, to jednak nawet podczas takich nieformalnych treningów można zadbać o akcenty jednoczące drużynę. Specjalnie zaprojektowane worki na obuwie będą z pewnością świetnym i jednocześnie praktycznym rozwiązaniem.

BA5342-657-PHSFZ000-2000

Worki na buty już od dawna nie przypominają zwykłych szkolnych worków na długim sznurku. Wręcz przeciwnie: bogata kolorystyka, odpowiedni krój i wykończenie sprawiają, że przestają się one kojarzyć z dziecięcymi akcesoriami, a stają się wygodnym sposobem na transport obuwia, odzieży i akcesoriów również dla dorosłych.

Jeśli szukasz worka na buty, który będzie zarówno praktyczny, jak i stylowy to zajrzyj TUTAJ.

Jeszcze więcej najlepszego sprzętu sportowego znajdziesz w allsports.pl. SPRAWDŹ naszą ofertę!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *